Projekty domów – kup projekt


Projekty domów z kosztorysami

Wybór odpowiedniego projektu domu jednorodzinnego nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się początkowo wydawać. Jeszcze przed przystąpieniem do poszukiwań, warto dokładnie określić, a następnie sprecyzować swoje oczekiwania względem inwestycji. Pierwszym i zarazem najważniejszym kryterium, które powinniśmy wziąć po uwagę, jest kształt oraz wielkość posiadanej działki. Pamiętajmy, że na małej parceli trudno będzie wybudować rozłożystą parterówkę. Kolejnym istotnym elementem, o którym nie można zapominać podczas poszukiwań idealnego projektu domu jest obecna sytuacja rodzinna. Wiadomo, że inny dom buduje się dla 5-6 osobowej rodziny, inny dla pary singli, a jeszcze inny dla młodego małżeństwa, które dopiero planuje dzieci.

Nasze biuro projektowe z Lubina poza wykonywaniem projektów drogowych i instalacji sanitarnych zajmuje się również przygotowywaniem projektów domów z kosztorysami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Wszystkie nasze propozycje zostały przygotowane w taki sposób, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Przed zakupem projektu (naciśnięciem KUP TERAZ PROJEKT), proszę o kontakt (TELEFON, E-MAIL ) celem usprawnienia realizacji zamówienia.
realizacja: extradom.pl