Architekci – profesjonalne usługi projektowe


Poza przygotowywaniem projektów domów z kosztorysem zajmujemy się także wykonywaniem kompleksowych projektów architektonicznych. Nasza oferta obejmuje m.in. adaptację projektów typowych dla budynków mieszkalnych. Na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy, określimy predyspozycje brzegowe obejmujące projektowany budynek (w ich skład wchodzą m.in.: maksymalna wielkość, kąt dachu, dopuszczalna powierzchnia zabudowy itp.). Pomożemy Państwu w uzyskaniu warunków podłączenia przyłączy od zarządców sieci wodnej, kanalizacyjnej, energetycznej i gazowej. Przygotujemy także projekt zagospodarowania działki, na której będzie miał stanąć budynek. Na samym końcu wykonamy wszelką potrzebną dokumentację, która jest niezbędna do otrzymania pozwolenia na budowę.

 

Zakres usług biura projektowego – Lubin, Polkowice, Legnica

Klientom oferujemy szereg usług związanych z:

  • wykonywaniem projektów budynków jedno- i wielorodzinnych
  • wykonywaniem projektów hal usługowo-produkcyjnych
  • wykonywaniem projektów budynków użyteczności publicznej
  • realizacją projektów indywidualnych
  • adaptacją projektów typowych
  • doradztwem w doborze najlepszego projektu
  • wykonywaniem odwiertów i kompleksowych badań geotechnicznych
  • uzyskiwaniem pozwoleń na budowę

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura architektonicznego?

Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób, dlatego też jesteśmy przekonani, że architektura projektowanych przez nas budynków sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży architektonicznej.

Zachęcamy do kontaktu z biurem projektowym Zespół Projektowy. Nasi architekci zapoznają Państwa ze szczegółami naszej oferty oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferowanych przez nas usług. Działamy na terenie Polkowic, Legnicy i Lubina oraz całego województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do współpracy!

 

Projekty domów – kosztorysy

Projekty z kosztorysem znacznie ułatwiają wycenę materiałów budowlanych. Takie rozwiązanie pozwala na zaplanowanie wydatków jeszcze przed zakupem projektu. Rzetelnie wykonany kosztorys może być kluczem do powodzenia inwestycji. Kosztorysy domów jednorodzinnych mogą być również podstawą do negocjacji z wykonawcami, które finalnie doprowadzą do wyboru najkorzystniejszej oferty. Projekt z kosztorysem naszej pracowni projektowej domów uwzględnia wszystkie działania oraz czynności wiążące się z budową domu.

 

Adaptacja projektów gotowych

Adaptacja projektu gotowego może być wykonana tylko przez uprawnionego Architekta. Nabycie gotowego projektu domu jednorodzinnego jest doskonałą alternatywą dla projektów indywidualnych, gdyż nie generuje tak znaczących kosztów jak wykonanie projektu na zamówienie. Nasze biuro projektowe z Lubina oferuje gotowe projekty domów, które są gwarancją oszczędności czasu i pieniędzy.

Biuro projektowe Zespół Projektowy” działa na terenie Legnicy, Lubina i Polkowic. Do podjęcia współpracy z nami zapraszamy także osoby z Głogowa, Środy Śląskiej, jak również z Wrocławia!